- Újdonságok
- Online termékek
- Raktáron lévő termékek
- Kamera rendszer szett [145]
- AHD kamera rendszer [24]
- IP kamera rendszer [31]
- Full HD kamera rendszer [26]
- Hikvision TurboHD-TVI kamera rendszerek [36]
- Biztonsági kamera [549]
- Autófelszerelés [33]
- Endoszkóp boroszkóp kamera [2]
- Asztali DVR rögzítő [132]
- Kaputelefon [102]
- Riasztórendszerek [15]
- Digitális alkoholszonda [2]
- Fémkereső fémdetektor [1]
- Elektromos kapu - sorompó [42]
- Számítástechnika [46]
- Szerelési anyagok kiegészítők [146]
- LED világítás technika [17]
- Kifutó, értékcsökkentett [13]
Termékek

Orno ELUVIO egylakásos kaputelefon szett
Az audió kaputelefon nagy előnye a csengőkkel szemben, hogy lehetőség van kétirányú hangkapcsolatra, így hallhatja is, hogy ki szeretne bejutni otthonába.A kültéri és a beltéri egység összekötéséhez 4 vezetékre van szükség.
Két bemeneti támogatással rendelkezik, így mágneszár és kapuvezérlésre is alkalmas.A kültéri egység egyszerűen felületre szerelhető, illetve esőkerettel rendelkezik, amely megvédi a készüléket a rossz időjárási viszonyoktól.
A beltéri egység négy gomb található:
Az első gomb lehallgatásra szolgál, 40 másodpercig hallható ami a kültéri egységnél történik;
A második gombbal a kaput lehet nyitni;
A harmadik a "beengedő" gomb;
A negyedik gombbal elindíthatja, vagy befejezheti a beszélgetést.
Műszaki paraméterek:
Típus: egylakásos
Átvitel: vezetékes
Tápegység: AC adapter
Vezetékek száma: 4 + 2
Elektromágnes áramellátása: beltéri egységről
Automatikus kapu vezérlése: Igen
Bővítés lehetősége egy további telefonon: nem
Bővítés lehetősége egy további külső panellel: nem
Csomag tartalma:
1 db kültéri egység
2 db beltéri egység
1 db esővédő keret
Csavarok, tiplik
Kérem nézze meg az audió kaputelefon kategóriánkat, és válogasson kedvére termékeink között!
Tisztelt Vásárló! Köszönjük, hogy minket választott a vásárlás során. Természetesen a műszaki szakértelem nem elvárás és nem is követelmény, viszont az elvárható, hogy a felkínált szaktanácsadást igénybe vegyük vagy szakembert hívjunk a megoldandó problémához. Tisztázni kell, mire van szükségem és mi az a készülék, amit az adott körülmények között a legoptimálisabban tudok alkalmazni és az elvárásaimnak is megfelelő! Tudásszintem, műszaki érzékem megfelelő e az adott termék telepítéséhez.
Amennyiben úgy vásárolok terméket, hogy nem informálódom, nem tájékozódom arról szakembertől, aki iránymutatást ad arra vonatkozóan, hogy mit is vásároljak és ezáltal valami nem megfelelően működik vagy nem azt rendeltem, amire szükségem lett volna az nem a termék hibája és nem is a webáruházunk felelőssége!
Pl. őrködő Webáruházból rendelek kamera rendszert, biztonsági kamerát, kaputelefont (MKT, EVKT stb. lakáskészüléket) úgy írok véleményt, hogy korábban nem szereltem még kamerarendszert, kamerát, kaputelefont stb. és nem is azt a típust rendeltem, ami számomra a legmegfelelőbb! Nehezen ment a beszerelés, nem is azt raktam be, amit kellet volna, műszaki segítséget sem kértem a rendelés előtt a webáruháztól, vagy szakembertől és arra a megállapításra jutottam, hogy a termék az nem felel meg a forgalmazásra és azt senkinek nem javaslom, ajánlom, mert tulajdonképpen én nem jártam el körültekintően, de a termék és a webáruház a felelős!
MŰSZAKI SEGÍTSÉG: HÉTFŐ-PÉNTEK 10-18 ÓRÁIG 06703121617 SZÁMOM!