Dahua PoE switch - PFS3005-4P-58 (4x 10/100(PoE+/PoE) + 1x 10/100 uplink, 58W, 51VDC)
Dahua PFS3008-8GT switch, 8x gigabit port, 9VDC
  Hikvision Switch PoE - DS-3E0105P-E (4 port 100Mbps, 58W, 1 uplink port, L2)
  Dahua PoE switch - PFS3006-4ET-60 (1x 10/100(HighPoE/PoE+/PoE)+3x 10/100(PoE+/PoE) + 2x 10/100 uplink, 60W, 51VDC)
Hikvision Switch - DS-3E0508-E
  Dahua PoE switch - PFS3009-8ET-96 (1x 10/100 (HighPoE/PoE+/PoE) + 7x 10/100(PoE+/PoE) + 1x 10/100 uplink, 96W, 51VDC)
  Dahua optikai modul - PFT3970 (single-mode, 1,25G, 1550/1310nm, max. 20km, LC)
  Hikvision Switch PoE - DS-3E0108P-E (8 port 100Mbps, 58W, 4 port PoE)
  Hikvision Switch PoE - DS-3E0109P-E/M (8 port 100Mbps, 58W, 1 uplink port, L2)
  Dahua Ethernet/optika média konverrter - OTE103R (1x 10/100 RJ45, 1x single mode FC port, max 20km, 12VDC, vevőegység)
  Dahua Ethernet/optika média konverrter - OTE103T (1x 10/100 RJ45, 1x single mode FC port, max 20km, 12VDC, adóegység)
  Dahua PoE switch - PFS3106-4P-60 (4x 10/100 PoE (60W) + 1x gigabit + 1 SFP uplink, 53VDC)