Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
ELÉRHETŐSÉGÜNK

BOLTUNK

1078 Budapest VII ker. István utca 41-43

kapcsolat

ingyenes szállítás

Látogató számláló
1
9
6
5
4
4
3
Termék részletek


Dahua optikai modul - PFT3950 (multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC)

Dahua optikai modul - PFT3950 (multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC)
LISTA ÁR: Bruttó ár: 12 482 Ft
Gyártó:
DAHUA
Garancia:
36 hónap
Gyártói Cikkszám:
PFT3950
Készleten:
Elérhető

 



 
  • VTSZ
    85258019310
    Cikkszám
    BIZDAHPFT3950
Webáruház készítés