Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
ELÉRHETŐSÉGÜNK

BOLTUNK

1078 Budapest VII ker. István utca 41-43

 Bolt Tel: 061 794-3775 

   Műszaki segítség:       0620 379-2733 

Boltunk hétfő-péntek 10-18 óráig nyitva Szombat-Vasárnap ZÁRVA!

Partnereink
Látogató számláló
2
8
8
5
6
0
7
Termék részletek


Dahua optikai modul - PFT3950 (multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC)

Dahua optikai modul - PFT3950 (multimódusú, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC)
ár: 13 363 Ft
Gyártó:
DAHUA
Gyártói Cikkszám:
PFT3950
Készleten:
Elérhető

 



 
  • VTSZ
    8517620090
    Garancia
    36 hónap
    Cikkszám
    BIZDAHPFT3950